Gjej Passwordin e Administratorit
IGjej Passin e Administratorit apo te cilitdo user tjeter ne kompjuterin lokal


Percilli komandat:
1. Start
2. Run
3. CMD
4. net user administrator /random
Dhe Ne ekran shfaqet
Password for administrator is: %AQJp5I-
pra ky me te zeze eshte passwordi i kerkuar i encryptum keshtu si eshte e shenon aty ku kerkohet nuk ke nevoj me decryptu hiq

nese te duhet passi i ndonje useri tjeter atehere vetem ne vend te administratorit e shenon emrin e userit te kerkuar

suksese

ps: edhe ni sen masi qe llogiratni ne pc me ket pass te enryptum KUJDES duhesh me ja ndrru passin menjeher sepse perndryshe kompjuteri e regjistron si pass te ri qet passin e encryptum

Comments on this page:
Comment posted by Veli( Doni-velilive.com ), 07/07/2013 at 7:09pm (UTC):
rikshema passin e fb-s

Comment posted by aferdita( dita__d1hotmail.com ), 07/10/2012 at 12:22pm (UTC):
pershdet si ejn a jen mir nese ken mundes me gjot qet paswor qesa add dita_d1@hotmail.com shum esht ka wyn qajo add nese ken mun des me fal per mirkuptimiAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your message:
Hacker
 
Advertisement
 
Lajmet e Fundit
 
 
<bgsound src="yourmusic.mid">
 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=